“Lamtumirë botë..”, 22-vjeçarja gjendet e vdekur pas postimit rrëqethës në Facebook

625
Një nënë e re është gjendur e vdekur vetëm disa ditë pasi postoi në Instagram fjalët “Lamtumirë botë, po largohem”.
22-vjeçarja simpatike, Mollie Horton, nga Pembrokeshire e Uellsit, shokoi miqtë dhe familjëarët e saj pasi u gjet e vdekur në shtëpinë e saj nga policia.
Policia ishte munduar të kontaktojë 22-vjeçaren pasi miqtë e saj ishin shqetësuar pas këtij postimi. Më pas Mollie Horton nga Pembrokeshire u gjet e vdekur në shtëpi ndërsa policia ka konfirmuar se vdekja e saj nuk po trajtohet si e dyshimtë.
22-vjeçarja ishte nënë e një vajze 3-vjeçare me emrin Lilli.
“U prehsh në paqe, nuk mund ta besoj këtë që bëre, por shpresoj të jesh në paqe tani”, shkruajnë miqtë e saj në Facebook.
Sigal

'Beautiful angel': Friends have paid tribute to the mother-of-one. Police say they are not treating her death and suspiciousFriends of Mollie - a keen horse rider - paid tribute to her online, with some saying they hoped she was now 'at peace'In tribute, Kelsie Daines wrote: 'I feel like my heart has been ripped from my chest. Sleep well you beautiful angel, I love you to the moon and back'