Fotoja e ish-zonjës së parë të Amerikës që po thyen rrjetin, ja arsyeja

396
Gjatë 8 viteve në Shtëpinë e Bardhë, bashkëshortja e ish- presidentit Barack Obama ka qenë e detyruar të kurohet për pamjen e saj të jashtme.
Por një foto e publikuar së fundmi gjatë pushimeve të saj është bërë hit në rrjetet sociale për shkak të pamjes së ish- zonjës së parë të Amerikës. Michelle Obama shfaqet për herë të parë me flokët e saj natyrale, kaçurrela dhe të pakrehura, të cilat ja kanë pëlqyer edhe ndjekësit.

Stilisti i saj ka thënë më parë se Michelle i ka mbajtur përherë flokët natyrale dhe mezi priste të largohej nga posti i zonjës së parë, për t’u rikthyer “në zonën e rehatisë”.
Sigal