Aksident i rëndë në autostradën Shkup-Kumanovë, disa të plagosur

52
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Shkup-Kumanovë.

Në aksident janë përfshirë dy mjete, e si pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona.

Të plagosurit janë transportuar në spital për ndihmën e parë mjekësore, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën për të kuptuar dinamikën e aksidentit.