Zhduket pa gjurmë i moshuari në Divjakë (EMRI+FOTO)

140
Sigal

Një 83-vjeçar është zhdukur në Divjakë. Prokop Prifti është larguar nga banesa tre ditë më parë dhe nuk është kthyer më.

Familjarët thonë për mediat se prej të dielës kanë humbur kontaktet me 83-vjeçarin, i cili doli nga banesa dhe nuk ka asnjë gjurmë të tij.

Nëse keni informacion telefononi në numrat e kontaktit: +355 69 683 9011; +355 68 367 7348