Vrasja në pikën e karburantit në Sarandë/ Policia arreston 27-vjeçarin

311

Policia e Sarandës ka bërë të
mundur arrestimin e autorit të vrasjes së ndodhur mëngjesin e sotëm në një pikë
karburanti.

I arrestuari është 27-vjeçari
Arqile Koçi, i cili u ndalua nënjë prej hoteleve të zonës.

Gjatë tentativës së grabitjes ai
vrau 44-vjeçarin Artan Hoxha, roje i pikës së karburantit dhe mori 60 mijë lekë
të rinj.