VIDEO/ Mesazhi i mjekes dhe shkencëtares kineze për coronavirusin

352
Sigal

I kthyer tashmë në një pandemi pas infektimit të më shumë se 100 vendeve, koronavirusi  vijon përhapjen e tij në të gjithë botën.Studiuesja kineze tregon te verteten rreth COVID-19.

 

Shikone deri në fund-Meso për Corona Virusin.

Gepostet von Veton Jusufi am Freitag, 20. März 2020