(Video) Aksident në Shkodër / Makina përfundon e përmbysur në kanal

91
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Koplik, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në anë të saj.

Si pasojë e aksidentit është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, i cili është transportuar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Lexo edhe :

‘Ardi Veliu në krye të policisë, periudha më e zezë që ka njohur vendi’ / Flet regjisori nga protesta

 

Lexo edhe :

‘Pandemia mbaron në vitin 2025’ / Konspiracionisti jep arsyen