Tiranë/ Përfshihet nga flakët një pallat, në rrezik jeta e banorëve

508
Sigal

Një pallat në Tiranë është përfshirë nga flakët pasditen  e sotme dhe rrezikon jetën e banorëve.

Mësohet se zjarri ka rënë në katin e katërt të një pallati në rrugën ‘Riza Cerova’.

Aktualisht, nuk ka raportime për të lënduar, por vetëm dëme materiale.