Sigal

Është zbuluar një parcelë me 100 rrënjë kanabis sativa në fshatin Kamçisht të Tepelenës.Për këtë rast nuk ka ndonjë të arrestuar.

Policia thotë se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Ndërkohë që ditën e shtunë në Memaliaj u kap 1.5 ton kanabis dhe një arsenal armësh. Edhe për këtë rast nuk kishte asnjë person të arrestuar.