Tentoi të arratisej nga Greqia, i riu shqiptar arrestohet në Kakavijë

130
Sigal

Një shqiptar është arrestuar në Kakavijë pasi ishte në kërkim nga autoritetet greke. 30-vjeçari shqiptar po tentonte të kthehej nga Greqia për në Shqipëri, por është arrestuar në doganën greke në Kakavijë.

I riu akuzohet nga Prokuroria e Athinës për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafik droge