Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, vritet një 59-vjeçar

11
Sigal

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar paraditen e sotme (26 shtator) në Rrëshen, ku raportohet se një person është vrarë.

Mësohet se viktimë ka mbetur shtetasi Martin Bardhi 59 vjeç, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Po kush është Martin Bardhi?

Martin Bardhi është një person i njohur për drejtësinë shqiptare, pasi është një nga personat që dyshohet se ka tentuar të vrasë nipin e Kastriot Reçit, edhe ky i eliminuar