Të shtëna me armë në Gjirokastrës, raportohet për një të plagosur

59

Të shtëna me armë në Gjirokastër. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në fshatin Valare pranë qytetit.

Si pasoje e të shtënave të shënuara pak më parë raportohet se një person ka mbetur i plagosur.

Nuk ka ende detaje lidhur me ngjarjen, shkaqet dhe rrethanat. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.