Shkodër, makina përplas rëndë personin me biçikletë, në gjendje të rëndë

587
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 11:40 në Shkodër në afërsi të varreza katolike.

Një makinë ka përplasur rëndë një person me biçikletë. Personi i aksidentuar quhet Nikolin Gjoni, 60 vjeç dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën
Sigal