Presidenti Meta: Thellësisht mirënjohës Izraelit dhe ekspertëve të tij ushtarakë

265
Sigal

Presidenti Meta në një status në rrjetin social Facebook ka shprehur falenderime për ekipin izraelit që erdhi në shqipri për të ndihmuar dhe këshiluar për shtëpitë e prishura nga tërmeti

Ja statusi i plotë

I nderuar të prisja sot ekipin izraelit që i erdhi në ndihmë qytetarëve tanë duke vlerësuar dhe këshilluar për shtëpitë dhe ndërtesat e dëmtuara nga tërmeti. Thellësisht mirënjohës Izraelit dhe ekspertëve të tij ushtarakë! Shalom