Presidenti Meta takon kampionin e botës në boks, Robin Krasniqin: Krenar për ty

54

Presidenti Ilir Meta ka takuar kampionin e ri të botës në boks, Robin Krasniqin.

Pak ditë më parë boksieri nga Kosova u shpall kampion bote teksa Meta ka pozuar me të në Presidencë me titujt e tij.

Meta thotë se puna përkushtimi dhe sakrificat e tij drejt suksesit janë frymëzuese.

POSTIMI:

Kënaqësi e veçantë të takoja Kampionin e ri të botës në boks, në versionin WBA dhe IBO, Robin Krasniqi.

Puna, përkushtimi dhe sakrificat e tij drejt suksesit, janë frymëzuese!

Krenar për ty Robin! 🥊🇦🇱