Presidenti Meta, sot në ora 14:00, do të mbajë një ligjëratë në Universitetin e Prishtinës AAB

210
Sigal

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, sot në ora 14:00, do të mbajë një ligjëratë në Universitetin e Prishtinës AAB me temë “Shqiptarët, si faktor stabiliteti në Ballkan”, si dhe më pas do të zhvillojë një bashkëbisedim me studentët dhe profesorët.

Sinjalin nga faqja e Presidentit Meta në Facebook.

Lutemi mediave transmetim LIVE!