Presidenti Meta poston foto nga pritja në Tropojë

370
Sigal

Presidenti Meta ishte dje në Tropojë, ku u prit nga banorët e zonës si dhe autoritetet lokale. Sot presidenti Meta ka postuar në facebook ku shkruan:

“Hotel Turizëm “Shkëlzeni”, jo vetëm ofron standardet më të larta europiane të shërbimit, por edhe mikpritjen tradicionale tropojane, falë një stafi të mrekullueshëm”.