Presidenti Meta poston foto mes vreshtit: Me bereqet dhe mirëqenie qoftë ky sezon

230
Sigal

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte sot në një vreshtë me rrush, ku për ndjekësit e tij në Facebook ka publikuar edhe një foto.

Kreu i Shtetit thotë se vreshtarët janë gati të vjelin rrushin, ndërsa i uron që ky sezon të jetë me sa më shumë bereqet.

“Vreshtarët janë gati të vjelin prodhimet e tyre. Me bereqet dhe mirëqenie qoftë ky sezon për ta”, shkruan Presidenti Meta.