Presidenti Meta përshëndet shqiptarët nga Struga

424
Sigal

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta me anë të një fotoje ka përshëndetur të gjithë shqiptarët nga Struga e Maqedonisë së Veriut.

Ndiqni postimin e mëposhtëm:

Përshëndetje miq nga Struga! Pas një mbrëmje të mrekullueshme në dasmën e Borës, vajzës së Arianitit dhe Elvadinës, një kafe buzë liqenit të jep vetëm energji pozitive.