Polici që u arrestua me kokainë, është djali i zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës

527
Sigal

/Gazeta TELEGRAF

Efektivi i policisë së Komisariatit 2 në Tiranë, Elefterios Sullaj, që u arrestua  në orët e para të mëngjesit  të 1 korrikut, në flagrancë, në kryqëzimin e rrugës së “Kosovarëve” me automjet me targë AA211PX, dhe pasagjer shtetasit Mikel Zhegu dhe Eris Tafa, ku ky i fundi është person me masë sigurimi personal “arrest në shtëpie” , gjatë kontrollit në automjet,i u gjet dhe iu sekuestrua një qese transparente në brendësi të së cilës kishte material pluhuri me ngjyrë të bardhë, e dyshuar lëndë narkotike kokainë. Elefterios Sullaj është djali i zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës.