Plas sherri në terminalin e autobusëve të veriut në Tiranë, plagoset me thikë 32-vjeçari

337
Sigal

Një sherr ka ndodhur në terminalin e autobusëve të veriut në Tiranë. New24 raporton se i plagosur ka mbetur 32-vjeçari R. Kurti. Autor i dyshuar ka qenë 34-vjeçari R. Nikollaj, dhe të dy janë nga Mati.

Kurti u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, kurse autori i dyshuar u shpall në kërkim.