Plagosën me armë zjarri 23-vjeçarin në Shkodër, arrestohen dy vëllezërit (EMRAT)

197
Sigal

Policia e Shkodrës ka arrestuar 38-vjeçarin Kujtim Koçeku dhe vëllain e tij, Nikolinin.

Dyshohet se 38-vjeçari dhe i vëllai kanë plagosur me armë zjarri dy ditë më parë 23-vjeçarin Paulin Harusha.

Ngjarja ndodhi në rrugën e Ndërlysës, ndërsa i riu është qëlluar nga dy vëllezërit teksa ishte duke ecur me makinë.

Fatmirësisht, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.