Petrit Vasili: Miting madhështor në Vlorë që vulos fitoren e LSI

74
Sigal

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili e ka quajtur madhështor mitingun e zhvilluar sot në Vlorë nga kryetarja Monika Kryemadhi dhe të gjithë kandidatët e LSI në këtë qark.

Vasili krahas fotove që ka publikuar shkruan se ky miting vulos fitoren e LSI dhe tre mandatet që shkëlqejnë si vetë lista e kristaltë e djemve dhe vajzave, burra dhe grave të shkëlqyera të Vlorës.

Postimi i plotë:

Shpërthen Vlora!

Miting madhështor, që vulos fitoren e LSI dhe tre mandate, që shkëlqejnë si vetë lista e kristaltë e djemve dhe vajzave, burra dhe grave të shkëlqyera të Vlorës.

Krenar që jam nga Vlora, krenar për ty Vlora ime!

#VOTO6LSI