Përfshihet nga flakët makina tek Fresku në Tiranë, zjarrfikësja mbërrin me vonesë

350
Sigal

Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët një makinë në zonën e “Freskut” në Tiranë.

Mësohet se makina ka marrë flakë në pjesën e motorit dhe dyshohet se shkaku ka qenë një shkëndijë elektrike.

Nuk raportohet për të lënduar por vetëm dëme materiale.

Po kështu raportohet se zjarrfikësja ka mbërritur me vonesë në vendin e ngjarjes.