Pas vizites në Gjermani, Presidenti Ilir Meta ka uruar Mirëmëngjes nga Prishtina

541
Sikurse duket dhe ne kete foto presidenti Meta ka postuar ne faqen e tij ne facebook foto se bashku me familjen e Herolindit ku njofton qe eshte nisur per ne Prishtine. Por nga burimet tona mesohet se Presidenti i Republikes sot do zhvilloj nje vizite ne Medvegj ku do takohet me bashkombasit tane qe jetojne ne keto treva ne kuader te festave te Nentorit.
Sigal