Operacioni antidrogë në Durrës, kontrollohen kontenierët, arrestohet një person

410
Sigal

Perfundon operacioni i antidroges në Durrës.

Janë kontrolluar kontenierët dhe sipas burimeve policore janë gjetur dy ngarkesa me Kokainë

Operacioni është zhvilluar në bashkëpunim me palën greke.

Eshtë arrestuar Ardian Bega dhe është shpallur në kërkrim edhe një person tjetër me inicialet G..M.