Një tjetër grabitje/ Fier, vidhen 220 milionë lekë në një dyqan me pajisje elektro-shtëpiake

373
Sigal

Një tjetër grabitje ka ndodhur sot në qytetin e Fierit. Një dyqan me pajisje elektro shtëpiake ka rënë pre e grabitësve.

Policia nuk ka dhënë një njoftim zyrtar për grabitjen, por dyshohet se  janë vjedhur rreth 220 milionë lekë të vjetra në një dyqan elektro-shtëpiake

Grabitësit janë larguar më shpejtësi nga vendngjarja ndërsa policia ështe vene ne ndjekje te autorëve.

Ende nuk dihen autorët dhe rrethanat si ka ndodhur grabitja.