Ngjarja e rëndë, vetvaret 60-vjeçari në Kavajë (EMRI)

69

Ngjarje e rëndë. Një 60-vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës, për arsye ende të paqarta. Personi me inicialet Sh.Xh është vetvarur ditën e sotme.

Policia është njoftuar në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje.

Mësohet se ai është vetvarur dhe është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.