Mot i keq, mbytet një person në Bashkinë Klos

455
Sigal

Ndërsa gjithë Shqipëria u zgjua sot në një situatë apokaliptike e krijuar nga reshjet e dëndura të shiut dhe përmbytjet, vjen edhe një lajm i keq.

Fatkeqësisht në Klos raportohet që rrjedha e lumit Mat të ketë marrë një person. 

Personi që rezulton i zhdukur është Xhevehir Ndoj, rreth 40.

Duke iu referuar burimeve policore thotë se personi në fjalë është mbytur në lumin Mat.