Ministrja e financës fiton betejën me covid

62

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, ka arritur të mposhtë koronavirusin. Pas disa javësh e infektuar, ministrja Denaj ka njoftuar se ka rezultuar negative në testimin e fundit ndaj Covid-19.

Mesazhi i Denajt:

Të dashur miq,
Dua të ndaj me ju rezultatin negativ në testimin e fundit ndaj Covid 19.
Ftoj të gjithë të kemi besim të plotë tek mjekët tanë të familjes sepse janë të vetmit që mund të na gjenden pranë në momente të vështira.
Ju falenderoj të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë me mesazhet tuaja inkurajuese.