Merr flakë ballkoni në Kavajë, bombola e gazit rrezikon pallatin 4 katësh

13
Sigal

Një apartament ka marrë flakë në Kavajë, pas shpërthimit të dyshuar të një bombole gazi. Sipas pamjeve, bombola ka qenë e vendosur në ballkonin e katit të dytë të një pallati 4 katësh dhe ka marrë flakë, duke rrezikuar djegien e apartamentit dhe më tej.

Ngjarja ka ndodhur rreth një orë më parë dhe nuk dihet nëse forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje.