Makina përplas një person, duke e hedhur në kanal (Video)

395
Sigal

Një makinë ka përplasur rëndë një person në afërsi të Vorës. Nga përplasja personi ka përfunduar në kanalin anësor të rrugës.

Sipas raportiveme të para mësohet se i aksidentuari është në gjendje të rëndë. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të
lejuara dhe lagështia në rrugë.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor i cili po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes. TCH