Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe zonat përreth, sa ishte magnituda

64
Sigal

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Tiranë dhe zonat përreth. Sipas IGJEUM tërmeti ishte me magnitude 3.3, me thellesi 10 km dhe ishte  2.1 km nga Kruja.

Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe zonat përreth, sa ishte