Rikthim te Barcelona? Babai i Lionel Messi-it “përforcon” zërat: Ai është i lumtur që…

163
Sigal

Lionel Mesi është përfolur në ditët e fundit lidhur me një rikthim të bujshëm te skuadra e Barcelonës pas sezonit zhgënjyes me Paris Sain Germain në Francë.

Këto zëra i ka përforcuar dh prezenca e babait të tij Horge Mesi, i cili është edhe agjenti i tij në Barcelonë. Ai ka folur dhe në lidhje me një rikthim të mundshëm të djalit të tij te katalanasit., duke theksuar se Lionel është i lumtur te Parisi por në të ardhmen do ta dëshironte një rikthim të tijin në Spanjë

“Shpresoj që një ditë ai të rikthehet, e them vërtetë këtë gjë. Ai është i lumtur te Parisi, në të ardhmen nuk dihet çfarë do të ndodhë.”, u shpreh Horge Mesi.