Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

45
Sigal

Një tërmet i lehtë është regjistruar në orët e para të ditës së sotme në afërsi të Himarës.

Tërmeti ka rënë rreth orës 05:57 të mëngjesit me epiqendër në det, por është ndjerë në të gjithë bregun.

Ai ishte i forcës 3 ballë dhe ka pasur lëkundje të lehta.

  • foto galeri