Laprakë/ Automjeti përplas për vdekje 58-vjeçaren në semafor

388
Sigal

 Nje aksident me pasojë vdekjen e një personi
ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Laprakës, pranë një
semafori, ku 58-vjeçarja Age Beqiri, është përplasur nga një automjet dhe ka
ndërruar jetë në spital.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për
të zbardhur rrethanat e aksidentit.Gazeta Telegraf/