Kush është punëtori që mbeti i vdekur nga shpërthimi i transformatorit, zbardhen emrat e të plagosurve

595
Sigal

Një nga të plagosurit si pasojë e shpërthimit të transformatorit të tensionit të lartë në austostradën Tiranë-Durrës, ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës ndërsa dy të tjerë kan mbetur të plagosur.

Ndërkohë është zbardhur identiteti i viktimës po ashtu dhe i 2 të plagosurve.

Bëhet me dije se viktima është  , Gjergji Sula ndërsa të plagosurit janë Fari Çollaku dhe Sari Çollaku