Kryen marrëdhënie seksuale me një 28-vjeçare me sëmundje mendore, arrestohen dy persona në Fier

19
Sigal

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Fierit pasi dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 28-vjeçare.

Blutë njoftojnë se 28-vjeçarja dyshohet të ketë sëmundje të shëndetit mendor.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier, në bashkëpunim me ata të Seksionit për Trafiqet e Paligjshme të DVP Fier vunë në pranga shtetasit Klajdi Toshkollari, 21 vjeç dhe Ilker Kreci, 29 vjeç, pasi dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 28-vjeçare me sëmundje mendore.