Krisma armësh në Durrës

246
Sigal

Krisma të shumta armësh janë dëgjuar pasditen e sotme në Durrës.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e plazhit, në lagjen numër 13.

Ende nuk ka informacione në lidhje me ngjarjen, ndërsa policia ka mbërritur dhe ka nisur hetimet.

Disa persona janë shoqëruar.