Kishte vdekur para disa ditësh/ I moshuari gjendet i pajetë në banesën e tij

49
Sigal

Gjendet i vdekur në një banesë një i moshuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit të Durrësit.

Dyshohet se Bajram Cani kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë.

Policia dhe ambulanca në vend ngjarje.

Ai banonte në katin e 10 të një pallati në afërsi të Ndërmarrjes së Ujësjellësit të Durrësit.