Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

51
Sigal

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 106.9 lekë dhe do shitet me 107.8 lekë.

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.7 lekë dhe shitur me 116.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.8 lekë dhe shitet me 129.8 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro