Ja te cili resort në Tiranë kërciti arma mes të rinjve

81

Të shtëna me armë zjarri u raportuan më herët në kryeqytet në zonën e Mulletit.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ndodhi në resortin e sapo hapur të quajtur “Equos”. Gjithçka ka ndodhur pas një konflikti midis disa të rinjve.

Autori ka shtënë me armë në parkingun e resortit dhe më pas është larguar me shpejtësi me fuoristradë.

Megjithatë nuk janë shënuar persona të lënduar nga ngjara.

Policia po punon për zbardhjen e situatës dhe kapjen e autorëveFOTO/ Ja te kush resort në Tiranë kërciti arma mes të rinjve

FOTO/ Ja te kush resort në Tiranë kërciti arma mes të rinjve