Ja qytetet shqiptare që do “zgjohen” me borë

706
Behet publike hartën e zonave ku do priten reshje bore sonte gjatë natës dhe kryesisht nesër gjatë ditës.
Po ashtu publikohet edhe një hartë me zonat e tjera të vendit që parashikohen reshje shiu.
Sigal