Ironia e mjekut: Korona e paska sulmuar Shqipërinë me çeta partizane, prandaj nuk ra në sy armiku i padukshëm!

303
Sigal

Mjeku Gëzim Xhepa, i cili publikoi i pari imazhet pulmonare të imazheristit Renato Osmënaj, përmes të cilave hidhen dyshime të forta për qarkullimin e koronavirusit në Shqipëri prej fillimit të muajit janar, ka ironizuar në rrjetet sociale reagimet zyrtare lidhur me Covid-19.

Statusi i Xhepes

“Humbi piku, humbi dhe vala e dytë, po dhe të sëmurët e fund-janarit dhe fillim-shkurtit nuk janë COVID!!!

Corona e paska sulmuar Shqipërinë me çeta partizane, jo me ushtri.

Prandaj nuk ra në sy armiku i padukshëm!!!”, shkruan Xhepa në rrjetet sociale.