I martuar dhe gjysh, kush është ‘monstra’ që abuzoi seksualisht me 15- vjeçaren në Babrru të Tiranës

214
Sigal

Dalin foto të Abaz Dokut, 65- vjeçarit që abuzoi seksualisht me një 15- vjeçare në një shkollë në Babrru të Kamzës.Doku është i martuar dhe madje edhe gjysh me nipër teksa hetimet për të kishin nisur 1 vit më parë. Ai u pushua nga puna fillimisht por e përndiqte në lagjen ku ajo banonte.Më pasi ai kreu marrëdhënie seksuale me të dhe filmoi aktin në një celular. Ai u shoqërua në komisariat ku pranoi krimin teksa po ashtu u shoqëruan dhe 3 të dyshuar të tjerë./bw/

foto galeri

foto galeri