Grabitet argjendaria në mes të ditës, vetëm 15 metra larg policisë (Video)

115

Një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur një argjendari në qendër të Elbasanit.Bëhet me dije se argjendaria ndodhet vetëm 15 metra larg Drejtorisë së Policisë.Sipas të dhënave të para autori ka kërcënuar shitësen dhe ka grabitur një sasi bizhuterish me vlerë.Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është vënë në ndjekje të autorëve.