Gjendet një i plagosur në Urën Vajgurore

188
Sigal

Ura Vajgurore, e quajtur ndryshe Dimal, është tronditur mbrëmjen e sotme, nga gjetja e një personi të plagosur.

Nga informacionet paraprake, janë ende të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje.

I plagosuri është pikasur nga banorët e zonës, të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të cështjes.