Foto/ Plazh në kohën e Covid-19, si po e kalojnë fundjavën qytetarët në Durrës

377
Sigal

Pandemia e Covid-19, duket se nuk i ka penguar qytetarët të shijojnë plazhin këtë fundjavë në qytetin e Durrësit.

Fotot e agjensisë LSA, të shkrepura nga Golemi tek Shkëmbi i Kavajës, tregojnë se disa nuk duan t’ja dinë fare për koronavirusin dhe po shijojnë bregdetin.

Ndërsa disa qytetarë të tjerë, shfaqen duke punuar, me gjasë për të bërë gati plazhet për sezonin turistik.