FOTO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy mjete te “Rruga e Elbasanit”

139
Sigal

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te “Rruga e Elbasanit” në Tiranë.

Dy automjete janë përplasur me njera-tjetrën, duke marrë dëmtime të shumta, teksa nuk raportohet për persona të plagosur.

FOTO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy mjete te "Rruga e

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Paraprakisht dyshohet se njëra prej mjeteve është futur në parakalim të gabuar. Aksidenti ka sjellë bllokimin e trafikut në njërë anë të kalimit.

FOTO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy mjete te "Rruga e