Forcat speciale rrethojnë Farkën, ‘shtetrrethim’ për të kapur të shumëkërkuarin

352
Aksioni i policisë për të arrestuar grabitësit e parave është duke vazhduar.

Pas kapjes së 4 të dyshuarve, policia është duke bërë kërkime të shumta në zonën e Farkës në Tiranë.

Blutë e kryeqytetit kanë dyshime se grabitësi i pestë i parave të bankës po fshihet në këtë zonë.

Forca të shumta mbajnë të rrethuar Farkën me kontrolle nga toka dhe nga ajri.